• Superb 2021
 • Octavia_2021
 • Skoda Rapid 1,6 TDI

Depozyt

Przed wydaniem samochodu Najemca musi wpłacić Wynajmującemu kaucję w wysokości od 1000 do 2000zł, na zabezpieczenie ewentualnych roszczeń Wynajmującego wobec Najemcy z tytułu umowy najmu.

Rezerwacja

Samochód można zarezerwować telefonicznie lub za pomocą zakładki „Rezerwacja” wysłaniu formularza klient dostanie maila zwrotnego , czy samochód jest dostępny, oraz prośbę o wpłacenie zadatku .

Zadowolenie klienta

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta . Jako profesjonalna wypożyczalnia aut oferujemy kompleksową obsługę, szeroki wybór komfortowych samochodów, systematycznie uzupełnianą flotę pojazdów oraz jej stałą dostępność.

 • Kto może wynająć samochód ?

  Samochód może wynająć każda osoba, która ukończyła 21, posiadająca ważne prawo jazdy, przynajmniej 3 lata.

 • Jakie dokumenty są potrzebne, aby wynająć samochód ?

  Obowiązkowe jest prawo jazdy potwierdzające Twoje uprawnienia do prowadzenia samochodu oraz drugi dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport.

 • Jak wynająć samochód ?

  Jest to naprawdę łatwe, wystarczy zadzwonić pod numer +48 601 084 085. Numer jest dostępny z telefonów komórkowych i stacjonarnych, z każdego miejsca na świecie.

 • Rezerwacji wstępnej możesz dokonać również wypełniając formularz w zakładce rezerwacja. Po złożeniu rezerwacji otrzymasz maila zwrotnego o dostępności samochodu w wybranym terminie oraz prośbę o wpłaceniu zadatku, wtedy rezerwacja jest ostaeczna.

 • Ile kosztuje wynajem samochodu w Aj RENT a CAR ?

  Wszystkie koszty wynajmu znajdują się na stronie w zakładce Cennik.

 • Czy pobieracie od klienta tak zwaną opłatę przygotowawczą ?

  Nie pobieramy opłaty przygotowawczej, ponieważ uznajemy, że przygotowanie samochodu do jazdy, uzupełnienie i sprawdzenie poziomu płynów, czy wymiana przepalonej żarówki jest dla nas sprawą oczywistą i nie pobieramy za to dodatkowych opłat.

 • Czy muszę oddać samochód czysty ?

  W Aj RENT a CAR wyznajemy zasadę, że klient ma prawo wyboru czy chce oddać samochód czysty, czy może woli dopłacić za czyszczenie w dniu zwrotu samochodu. Przy rezerwacji można zaznaczyć czy samochód ma być prosto z myjki czy nie koniecznie.

 • Czy pobierane są jakieś dodatkowe opłaty za wynajem samochodu ?

  W wypożyczalni Aj RENT a CAR jesteś dokładnie informowany o wszystkich kosztach zanim jeszcze dokonasz rezerwacji. Wszelkie możliwe opłaty to:

  a. Stawka dzienna wynajmu za samochód
  b. Kaucja zwrotna
  c. Ewentualne podstawienie/odbiór samochodu pod wskazany adres (sam decydujesz)
  d. Ewentualne wyposażenie dodatkowe np. nawigacja (sam decydujesz)
  e. Ewentualne koszty czyszczenia samochodu jeżeli jest zwrócony brudny (sam decydujesz).

 • Jak mogę dokonać płatności?

  W naszej wypożyczalni należność za wynajem przyjmujemy w gotówce, kartą w szczególnych przypadkach płatności możesz uregulować przelewem.

 • Czy samochodem może kierować inna osoba, niż wynajmująca samochód?

  Tak, może. Jeżeli zamierzasz dzielić kierownicę z innym kierowcą, musisz ten fakt zgłosić w momencie wynajmu samochodu i przekazać naszemu pracownikowi dane drugiego kierowcy.

 • Czy pobieracie opłatę za tzw. "drugiego kierowcę"?

  Nie, wypożyczalnia samochodów Aj RENT a CAR nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za drugiego kierowcę.

 • Ile kosztuje podstawienie samochodu pod wskazany adres?

  Podstawienie samochodu pod wskazany adres na terenie Leszna wynosi 50 złotych. Jeżeli adres jest zamiejscowy to stawka ustalana jest indywidualnie. Preferujemy aby nowy klient przesłał nam skany dokumentów w celu wypisania umowy lub odebrał samochód osobiście.

 • Co to jest kaucja?

  Kaucja to suma pieniężna pobierana w gotówce na wypadek stwierdzenia uszkodzenia auta przez wynajmującego. Możemy też kaucje zablokować na koncie klienta.

 • Czy zwracacie kaucję?

  Tak, oczywiście. Kaucja jest w całości zwrotna. Jeśli samochód jest zwrócony bez żadnych uszkodzeń, kaucja jest zwracana natychmiast po oględzinach samochodu.

 • Gdzie mogę odebrać zarezerwowany samochód ?

  Standardowo Klient odbiera samochód po wcześniejszej rezerwacji w siedzibie naszej firmy - aktualny adres znajduje się w zakładce Kontakt. Możesz też zamówić usługę dodatkową i dostarczymy samochód w dowolne miejsce np. na dworzec kolejowy lub pod hotel pod warunkiem że wcześniej wpłacisz kaucję .

 • Ile wynosi limit przejechanych kilometrów ?

  Średnia liczona z całego okresu wynajmu wynosi 500, 200 lub 120 kilometrów na dobę. Tzn. przy wynajmie np. na dziesięć dni możesz przejechać ponad 5000 kilometrów bez dodatkowych opłat przy opcji 500 km na dobę. Limitów kilometrów nie można mieszać w okresie jednego wynajmu . Zniesienie całkowicie limitu kilometrów tylko przy opcji 500 km/doba.

 • Ile wynosi dopłata za dodatkowo przejechane kilometry ?

  Jeżeli z całego okresu wynajmu średnia przejechanych kilometrów przekracza limit 500km opłata wynosi tylko 35 groszy za każdy dodatkowy kilometr. Przy opcji 120 km lub 200 km opłata wynosi 90 groszy za kilometr. Zniesienie limitu za dodatkową opłatą 100 zł nie można wykupić przy cenach z 120 lub 200 km.

 • Czy mogę u was wynająć dodatkowe wyposażenie, jak np. GPS ?

  Tak, oczywiście - jeżeli chcesz korzystać z naszego wyposażenia dodatkowego
  np. fotelika dla dzieci, wystarczy, że zgłosisz to w momencie dokonywania rezerwacji samochodu. Zostanie wtedy doliczona opłata według cennika.

 • Co mam zrobić w przypadku awarii auta lub zdarzenia drogowego ?

  W przypadku jakiejkolwiek awarii, unieruchomienia samochodu, kolizji drogowej i innych zdarzeń związanych z wynajętym autem, prosimy bezzwłocznie kontaktować się z pracownikiem naszej firmy pod numerem +48 601 084 085. Zostaną Tobie udzielone wszelkie wskazówki dotyczące postępowania w danej sytuacji.

  Wszystkie nasze samochody w Aj RENT a CAR posiadają polisę assistance, która, w razie potrzeby zapewnia Tobie wszelką potrzebną pomoc w kraju i za granicą, o każdej porze dnia i nocy.

 • Czy wynajmuję samochód zatankowany ?

  Tak, oczywiście. Każdy klient, który wynajmuje u nas samochód otrzymuje pojazd w pełni przygotowany nawet do dalekiej podróży tzn:
  -zatankowany
  -z uzupełnionym płynem do spryskiwaczy
  -z bieżącym przeglądem technicznym.

 • Czy samochód, który wynajmuję jest ubezpieczony ?

  Tak, wszystkie samochody w Aj RENT a CAR posiadają:
  - OC
  - Autocasco
  - polisę od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków
  - polisę Assistance.